Hikayemiz

"özel ders lüks değil bir ihtiyaçtır"

750
Eğitim Danışmanlığı
650
Kayıtlı Onaylı Öğretmen
1240
Eğitim Alan Öğrenci
215
Tamamlanan Kurs

“Eğitim, fedakarlıkla başlayan tecrübeyle ilerleyen disiplinler bütünüdür.”

Mehmet Ali Aslan, Kurucu

Biz Kimiz?

2001 yılında çocuk ve gençlerimizin gelişmesinde en önemli konunun eğitim olduğunu düşünen birkaç öğretmen; bu fikir birliğini gençlerimizin eğitim kariyerlerini planlamak, gelişmelerini sağlamak adına, birebir eğitim kalitesini sunmak için bir araya geldik. Kurucu, ortak ve çalışanlarımız olarak eğitim sektörünün her alanında çalışmış, mesleki tecrübenin yanında, insan doğasına ait özelliklere göre de yaklaşım gösterebilen kişiye özel eğitim planlaması da yapabilen yeteneklere sahip bir ekibiz.

Değişen eğitim sistemlerine hızlı adaptasyon sağlayan, sınav başarısında öncülük yapan, bilgi ve tecrübesi tartışılmaz bir ekibiz.

BİZ NE YAPARIZ?

Öğrenci merkezli eğitim sistemini uygulayan öğretmenlerimiz, öncelikle öğrencileri tanımak, onların fizyolojik veya psikolojik durumlarını inceleyerek, verilecek olan eğitimin niteliğini ve niceliğini belirleyici yaklaşımlar hazırlamaktadırlar. Her insan bir değildir dolayısıyla her öğrenci de bir değildir. Verilecek olan eğitim öğrenciye göre düzenlenerek en iyi öğretim gerçekleştirilir.

Velilere göre özel ders biraz farklı anlaşılır, bu yüzden öncelikle velilerin özel durumları göz önünde bulundurarak, eğitimin süresi ve sıklığı ayrıca öğretmenin çeşitliliğinde de seçenekler değerlendirilir.

Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimizden bazılarınız sizin için seçtik

Join Our Team
team-7

Belinda

Js Developer
team-3

Christian

Creative Director
team-5

Robert

Office Manager
team-6

Tony Teo

Support Manager
team-2

Jonathan

Art Director
team-1

John Doe

Web Developer
team-8

Jane Nguyen

Copyrighter
team-4

Ryze Faker

Co-Founder