Öğretmenimiz Olun!

Özel ders deneyiminiz varsa sizde öğretmenimiz olabilirsiniz.

Kendinizi eğitim için adamış ve öğretmeyi seviyor, eğitimin insan yetiştirilmesinde çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorsanız bizimle aynı görüşe sahipsiniz demektir. Geleceğin mühendislerini, sosyologlarını, tasarımcılarını veya sanatçılarını yetiştirmek için ilk adım olarak ekip arkadaşı olarak aramıza katılmalısınız.

Nasıl Özel Ders Öğretmeni Olabilirsiniz?

Lütfen aşağıdaki yönergeleri takip edin.

Please login to send your request!
Öğretmenliğin doğasında bulunan bazı erdemler vardır; sabır ve azim gibi. Her öğrenci aynı olmadığından farklı, sosyolojik, psikolojik veya fizyolojik yapılara sahip bulunduklarından eğitim verecek kişinin öğrenciye göre vereceği eğitimi yeniden gözden geçirerek öğrencinin frekansına göre ayarlamalı.

Yüksek eğitim performansı isteyen özel ders öğretmenliği, aslında kişiye özel eğitim koçluğu veya eğitim kariyeri yardımcısı diye de adlandırılabilir. Öğretmenlerimizin her biri bizim ve öğrenciler için çok değerlidir. Çünkü öğretmenlerimize geleceğin insan mimarları denilebilir.
Özel ders öğretmenlerimiz verdikleri eğitimde sadece kendilerini temsil etmeyip özel bir kurum olan Ders Zamanı'nı temsil etmektedirler.

Her öğretmenimiz yaptıkları başvurudan itibaren, bazı kriterlere göre incelenir, özellikle branş ve formasyon yönünden ele alınan öğretmenlerimizin, Genel toplumsal ahlak ve değerlere de dikkat eden, Türk aile yapısına ters düşmeyecek şekilde kendisini kontrol edebilen, her öğrenci için model insan sayılabilecek insani değerlere sahip insanlardan oluşmaktadır.
Her öğretmenimiz her ne kadar ince elenip sık dokunan bir kriterler silsilesinden geçseler de yinede siz değerli öğrenci ve velilerimizin son değerlendirmeleri kurumumuz için çok önemlidir. Dolayısıyla Ailelerden gelen geri dönüşlere göre öğretmenlerimizi diğer bir öğretmenle değiştirme sorumluluğuna sahibiz.

İlk ders deneme dersi olarak nitelendirilir ve verim alınmadığı takdirde başka bir öğretmen yönlendirmesi ile aynı dersi tekrar ederek uygun öğretmeni size yönlendiriyoruz.